top of page

Robotizace

Využitím průmyslových robotů ve výrobě můžeme výrazně zkvalitnit stávající výrobu a zvýšit její efektivnost. Pokud se tyto dva cíle potkají i s ekonomickou návratností, bude dobře provedená robotická instalace po chvíli provozu nenahraditelnou součástí vaší výroby. Zákazníkovi, který již má s robotizací zkušenosti, můžeme  optimalizací procesu  snížit provozní náklady. Nového zákazníka bezpečně provedeme všemi úskalími, které robotizace v počátcích má tak, aby i první měsíce provozu robotického pracoviště byly přínosem.

flexarc

Robotické svařovací buňky

Nabízíme ucelené komplexní svařovací zařízení, které vám navrhneme dle vaší potřeby a kompletně odladíme pro vaší výrobní potřebu. 
Svařovací buňku je možné pořídit jak na formou pronájmu, tak přes finanční úvěr.

ABB robotizace

Úpravy stávajících robotických pracovišť

Pokud vaše pracoviště nemá požadovaný výkon nebo stabilitu, rádi k vám přijedeme na konzultaci a probereme možnosti úprav pro splnění požadavků. Pro navržená řešení můžeme obratem nabídnout realizaci. 

ABB robotizace

Návrh a konstrukce robotických pracovišť

Zaměřujeme se primárně na obsluhu strojů průmyslovými roboty (machine tending) jako přímou náhradou člověka. Po dohodě můžeme nabídnout i jiné aplikace jako paletizaci, svařování robotem a jiné.

robotstudio
ABB robotizace

RobotStudio

Pro návrh a úpravu robotických pracovišť používáme mimo jiné i ABB RobotStudio. Pomocí tohoto nástroje dokážeme ověřit návrh robotických buněk na dosahy a kolize robotu s ostatními periferiemi pracoviště. Po vytvoření drah robotu pak real-time předvedeme pracoviště a tím je možné vykalkulovat návratnost investice do robotického pracoviště. 

Prodej použitých robotů

Pokud s roboty začínáte a nechcete kupovat nový průmyslový robot nebo máte nízko-sériovou výrobu, kde se investice do nového robotu nevrátí, pak pro vás máme širokou nabídku použitých robotů.

bottom of page